TASTE THE NATURE

Kahvaltı/Breakfast

 

Çeşmeköy açıldığı günden bu yana kendine özgü doğayla iç içe ortamında yılın her sezonu güne zinde başlamak isteyenler için kahvaltı imkanı sunmaktadır.

EN

Çeşmeköy offers breakfast for those who want to start the day fresh in the nature at every season of the year.

Her sezonda kendi tarım alanını kullanan Çeşmeköy, yetiştirmekte olduğu doğal mahsülleri ile, organik beslenme ilkesini benimsemiştir. ‘’Topraktan sofraya’’ felsefesiyle, sizleri her zaman en taze sebze ve meyvelerle buluşturuyor, aynı zamanda yeni yapılan Taş fırınımız, taze taze pişirdiğimiz ekmek ve çöreklerimizle kahvaltıda özlediğiniz eski lezzetleri hatırlatıyoruz.

Çeşmeköy, which uses its own agricultural area in every season, has adopted the principle of organic nutrition with its natural crops. With the philosophy of “From the soil to the table”, we are always bringing you the freshest fruits and vegetables, and at the same time we remind you of the old flavors you miss for breakfast with our freshly baked stone oven, freshly baked bread and buns.

Serpme Çeşmeköy kahvaltısı dışında, herkesin tercih ve isteğine uygun geniş menümüzle, bir çok diyete ve yeme disiplinine uygun alternatiflerimiz bulunmaktadır.

Apart from the Çeşmeköy breakfast, we have a wide range of alternatives to suit everyone’s preference and desire, and we have many alternatives to diet and eating discipline.

Tüm sezon saat 09:00-15:00 arasında hizmetinizde olan kahvaltı servisimizle, bizi her daim ziyaret edebilirsiniz. Kalabalık gruplar için, önceden rezervasyon yapmanızı öneririz. Kahvaltı menüsünü görmek için tıklayınız;

You can visit us for our breakfast service, which is at your service between 09:00 and 15:00. For large groups, we recommend booking in advance. Click to see breakfast menu;

new-buttons-07.png
Screen Shot 2018-10-24 at 02.26.58.png
 
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Google+ - Beyaz Çember

© 2018 by Cesmekoy. Proudly created by Nilay Beser