DISCOVER THE NATURE

Konaklama / Accommodation

 

Çeşmeköy, konuklarına şehir hayatından çok uzakta hissettirecek, doğayla içe içe mimarisi ve ağaçlarla çevrili 4 dönümlük vadisinde sizleri sıra dışı doğa keşiflerine davet ediyor. Doğanın içinde konaklama, yoga grupları için özel olarak düzenlenen etkinlikler ve sadece gruplar değil bireyler için de Çeşme'nin merkezinde, hem denize hem hareketliliğe yakın ama bir o kadar da sakin ve doğal bir konaklama deneyimi...

EN

Çeşmeköy invites you to extraordinary nature discoveries in a 4-acre valley surrounded by nature and architecture, which will make its guests feel far away from the city life.

new-buttons-08.png
new-buttons-06.png

Tercih ettiğiniz Oda ve uygunluk durumunu öğrenmek için bize 7/24 bu numaradan 0 537 432 35 58 ulaşabilir veya mail atabilirsiniz. Bir günden fazla süren veya büyük gruplar ile planan konaklamalar için ön rezervasyon şartımız vardır.

To obtain more information about your preferred room and its availability, you can reach us 7/24 from this number; 0 537 432 35 58 or mail us. We have a pre-booking requirement for more than one day or planned accommodation with large groups.

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Google+ - Beyaz Çember

© 2018 by Cesmekoy. Proudly created by Nilay Beser