unnamed (6).jpg

DISCOVER THE NATURE

Konaklama

 

Çeşmeköy, tek ya da çift kişi olarak, aileniz ile birlikte ya da gruplar için yıl boyu konaklama opsiyonları sunan bir butik oteldir.

İster deniz manzaralı suitlerimizden Çeşme'nin muhteşem manzarasını izlemek, ister bahçeye bakan odalarımızın sakin ve huzurlu atmosferini yaşamak, ister kendi mutfak ve balkonu ile daha geniş bir konaklama imkanı sunan aile odalarımızda konaklamak isterseniz de muhteşem doğanın ortasında kamp ruhunu şık bir şekilde deneyimlemek... Tercihiniz nasıl olursa olsun, sizler için bir seçeneğimiz mevcut!

Accommodation

Çesmeköy is a boitique nature hotel with various year-round accomodation possibilities for individuals, families and groups.

Whether you wish to enjoy the beautiful Çesme view from the balcony of our sea-view suites, prefer a quite night's stay in our garden-facing studio rooms, wish for a spatious accomodation with your family in our family rooms with your own kitchen and balcony, or you would like to feel the camping spirit in the heart of our beautiful nature in a more glamorous fashion, we have an option for you!

sssss-01.png
konaklama1.jpg
konaklama3.jpg

Ana binamızda 2 adet deniz manzaralı suit ve 5 adet orman manzaralı  stüdyo oda bulunmaktadır. Hepsi minimalist bir dekor ile özenle hazırlanmış, huzurlu ve sakin bir konaklama için özel olarak tasarlanmıştır.

Bunun yanı sıra meyve ağaçlarının taptaze kokusuyla bezenmiş bahçemize açılan mutfak ve bahçeye bakan balkonları ile 3 aile odamız bulunmaktadır.

Our main building has 2 suites overlooking the sea, and 6 studio rooms overlooking the garden, all decorated with a minimalist fashion for a peaceful and quiet stay.

We also have family rooms opening directly to the enticing smells of fruit trees, both with a kitchen and balcony facing our garden.

konaklama-banyo.jpg

Tüm odalarımızda ısıtma ve soğutma, banyo ve minbar bulunmaktadır. Konaklama paketlerimiz, Kökten mutfağından lezzetli ve doğal seçeneklerle hazırlanmış keyifli bir kahvaltıyı da içermektedir.

Çeşmeköy bireysel ve grup rezervasyonlarınız için yıl boyu 32 yatak kapasitesi ile hizmet vermekte, yaz sezonunda glamping çadırlarımız ile birlikte yatak kapasitemiz 40 olmaktadır.

All rooms have air conditioning and heating, bathroom and a minibar for your convenience. Our accomodation packages also include a tasty and fresh breakfast every morning in our Kökten Restaurant.

We have 32 bads capacity that is avaible for individual or group accomodation throughout the year, with an increased capacity of 40 beds in the summer seaseon, with the addition of our glamping tents.

konaklama2.jpg
kokten.jpg
new-buttons-06.png

Tercih ettiğiniz Oda ve uygunluk durumunu öğrenmek için bize 7/24 bu numaradan 0 537 432 35 58 ulaşabilir veya mail atabilirsiniz. Bir günden fazla süren veya büyük gruplar ile planan konaklamalar için ön rezervasyon şartımız vardır.

To obtain more information about your preferred room and its availability, you can reach us 7/24 from this number; 0 537 432 35 58 or mail us. We have a pre-booking requirement for more than one day or planned accommodation with large groups.