top of page
unnamed (6).jpg

DISCOVER THE NATURE

KONAKLAMA

 

Çeşmeköy, tek ya da çift kişi olarak, aileniz ile birlikte ya da gruplar için yıl boyu konaklama opsiyonları sunan bir butik oteldir.

İster deniz manzaralı suitlerimizden Çeşme'nin muhteşem manzarasını izlemek, ister bahçeye bakan odalarımızın sakin ve huzurlu atmosferini yaşamak, ister kendi mutfak ve balkonu ile daha geniş bir konaklama imkanı sunan aile odalarımızda konaklamak isterseniz de muhteşem doğanın ortasında kamp ruhunu şık bir şekilde deneyimlemek... Tercihiniz nasıl olursa olsun, sizler için bir seçeneğimiz mevcut!

sssss-01.png
konaklama1.jpg
konaklama3.jpg

Tüm odalarımızda ısıtma ve soğutma, banyo ve minbar bulunmaktadır. Konaklama paketlerimiz, Kökten mutfağından lezzetli ve doğal seçeneklerle hazırlanmış keyifli bir kahvaltıyı da içermektedir.

Çeşmeköy bireysel ve grup rezervasyonlarınız için yıl boyu 32 yatak kapasitesi ile hizmet vermekte, yaz sezonunda glamping çadırlarımız ile birlikte yatak kapasitemiz 40 olmaktadır.

konaklama1.jpg

Ana binamızda 2 adet deniz manzaralı suit ve 5 adet orman manzaralı  stüdyo oda bulunmaktadır. Hepsi minimalist bir dekor ile özenle hazırlanmış, huzurlu ve sakin bir konaklama için özel olarak tasarlanmıştır.

Bunun yanı sıra meyve ağaçlarının taptaze kokusuyla bezenmiş bahçemize açılan mutfak ve bahçeye bakan balkonları ile 3 aile odamız bulunmaktadır.

konaklama-banyo.jpg
konaklama2.jpg
kokten.jpg
new-buttons-06.png

Tercih ettiğiniz Oda ve uygunluk durumunu öğrenmek için bize 7/24 bu numaradan 0 537 432 35 58 ulaşabilir veya mail atabilirsiniz. Bir günden fazla süren veya büyük gruplar ile planan konaklamalar için ön rezervasyon şartımız vardır.

​​

bottom of page