Tuna Tüner ile Kuantum Drama/Aile Dizimi Kampı 28 - 31 Mayıs 2022

Tuna Tüner ile Kuantum Drama/Aile Dizimi Kampı 28 - 31 Mayıs 2022

Hepimiz biliriz ki geçmişe değil, ileriye bakmak bizi büyütür. Çünkü geçmişte yaşanmış olayları değiştiremeyiz. Ancak geçmiş hesabımızı kapatmadan, dirençlerimizi, acılarımızı şifalandırmadan, ileriye doğru da sağlıklı bir şekilde yol almak pek de mümkün olmaz.

Saat ve Yer

28 May 20:22 – 31 May 20:22

Çeşme, Çeşme/İzmir, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Holistik bir çalışma yapısıyla, doğada, sade bir beslenme eşliğinde, şifa niyetiyle buluşacağız.

Kendi geçmişiyle ve içine doğduğu aileyle helalleşmek ve geleceği  için harekete geçmek isteyenleri bekliyoruz.  Doğa içinde yapılan tüm  içsel çalışmalarda öncelikli amaç, toprak ananın şifalı enerjisinin,  sinir sistemimizi rahatlatmaya teşvik etmesi içindir.

Temiz hava, yeşil bitki örtüsünün duygu durumundaki dinlendirici  etkisi, kuantum drama / aile dizimi kampımızda sunulacak tüm  çalışmalardaki içsel süreçlere çabasızca denge getirmeye olasılık  yaratacaktır.

Çoğu doğa merkezi bu amaçla, bungalov gibi sade ve salaş evlerle,  ortak duş tuvalet kullanım alanları planlayarak, daha fazla doğaya yakın  hissetmemizi amaçlar.

Çeşmeköy merkezi ise ulaşım açısından rahat, şehir merkezine araç ile  sadece 10 dakikalık bir mesafede olmasına rağmen, ormanın içinde, doğa  sesleri ile şehirden tamamen izole, doğayla bütün hissettirmekle beraber  aynı zamanda, bütün odalarda duş ve tuvalet imkanı olup, konforlu bir  konaklama fırsatı sunmaktadır.

Merkezdeki her bir oda ve konforlu çadırlar birbirinden bağımsız  farklı yapısıyla, otantik bir deneyim yaşatmak üzere kurgulanmıştır.

Günlük akışta meditasyonlar, kuantum drama çalışmaları, dizim ritüelleri sunulacaktır.

Herkesle dizim çalışması yapılacağından katılım sayısı sınırlıdır. Bu sebeple kontenjanımız dolduğunda kayıtlar kapanacaktır.

Rezervasyon için; www.tunatuner.com