top of page
Helin Şahin ile Sinir Sistemi Tamiratı İnzivası 18-21 Haziran 2023

18 Haziran Paz

|

Çeşme

Helin Şahin ile Sinir Sistemi Tamiratı İnzivası 18-21 Haziran 2023

Bu inziva, kendileri hakkındaki anlayışlarını derinleştirmek ve hayatın zorluklarıyla baş etmenin yeni yollarını keşfetmek isteyenler için tasarlandı.

Saat ve Yer

18 Haz 19:00 – 21 Haz 19:00

Çeşme, Çakabey, Çeşme/İzmir, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Bu inziva, kendileri hakkındaki anlayışlarını  derinleştirmek ve hayatın zorluklarıyla baş etmenin yeni yollarını  keşfetmek isteyenler için tasarlandı. Günlük yoga ve meditasyon  uygulamaları, rehberli aynalama egzersizleri, sinir sistemi tamiratı  uygulamaları ve destekleyici topluluk yoluyla, iç dünyanızı keşfetme ve  gerçek doğanız hakkında fikir edinme fırsatına sahip olacaksınız.

Güven ve cesaret... İki kelimeden daha fazlası.  Hayatta her zaman güvende ve cesaretli hissetmek kolay değil, özellikle  de iç dünyamızda karmaşık duygularla başa çıkmak zorunda olduğumuzda.  Ancak, kendimize adadığımız zamanlarda, zihnimizin ve bedenimizin ne  kadar güçlü olduğunu keşfedebiliriz.

Sizi, güven ve cesaretin iç dünyanızda yeşermesine  izin vereceğiniz bir inzivaya davet ediyoruz. Çeşmeköy'ün muhteşem  manzaralarının ortasında, yoga, meditasyon, sinir sistemi tamiratı ve  nefes çalışmasıyla gücünü keşfet ve içsel huzurunu yeniden kazan.  Kendinizi, kendinize olan güveninizi yeniden kazanmanız için tasarlanmış  bir programın içinde bulacaksınız.

Bu inzivada, her bir katılımcının kendine özgü bir  yolculuğu vardır. Kendini yeni bir güven ve cesaret seviyesine taşımak  için gereken araçlara sahip olacaksın. Hayatınızda daha fazla cesaret ve  kararlılıkla hareket etmek için motivasyon kazanacaksınız. Size, günlük  hayatında kullanabileceğiniz stratejiler ve pratikler sunacağım,  böylece bu inzivanın faydalarını evinize taşıyabileceksiniz.

Bir araya gelme vakti geldi. Bu inziva sizin için bir  sıçrama taşı olabilir ve hayatınızı tamamen değiştirebilir. Rahatlatıcı  bir tatilin yanı sıra, içsel keşfinizi de bir adım ileriye taşımak için  harika bir fırsat sunuyorum. Bu yolculuğa çıkmaya hazır mısın?

Ayrıca, bu inziva size kendi iç sesinizi dinleme  fırsatı da sunuyor. Kendinize sormak istediğiniz soruların yanıtlarını  bulmak, duygularınızı keşfetmek ve geleceğe yönelik hedeflerinizi  belirlemek için serbest zamanları ve paylaşım çemberlerini  kullanabilirsiniz.

Burada her şey sizin rahatınız için tasarlandı.  Çeşmeköy'ün konforlu odaları, lezzetli yemekleri ve Çeşme'nin etkileyici  manzaraları sizi bekliyor. Ancak asıl özel olan şey, burada size  sunulan inziva programı. Gün boyunca SST, yoga, meditasyon ve nefes  egzersizleri ile zihninizi boşaltacak ve bedeninizi rahatlatacaksınız.

Ben deneyimli bir yoga öğretmeni ve kolaylaştırıcıyım,  kendini keşfetme yolculuğunuzda size rehberlik edecek, sınırlayıcı  inançlarınızı belirlemenize ve bunların üstesinden gelmenize, öz şefkat  ve öz farkındalık geliştirmenize ve benzersiz hediye ve  yeteneklerinizden yararlanmanıza yardımcı olacağım.

bottom of page