TUNE INTO NATURE

MÜZİK

 

Çeşmeköy, açıldığı günden bu yana, yaz sezonu yoğunlukta olmak

üzere yıl boyu kendine has  açık etkinlik alanında, doğa-müzik

ikilisinin bir arada yarattığı keyifli atmosferiyle, birçok müzisyen ve

müzik grubunu ağırlamakta, alternatif olarak alanında tanınmış bir

çok yerli/yabancı sanatçıya ve sıradışı disiplinlere sahip bir çok

sanatçıya ev sahipliği yapmaktadır. 

EN

Since its opening, Çeşmeköy has hosted a lot of well known / local musicians and music groups with its pleasant atmosphere created by the combination of nature  and music in the outdoor activity area in the summer season.

2000 metrekare genişliğindeki yeşil arazisini büyük bir müzik platformuna dönüştüren Çeşmeköy, çeşitli festivaller için yeterli kapasite ve alt yapıya sahip olmakla birlikte; katılımcılara tercih ve istekleri doğrultusunda konaklama ve kamp gibi opsiyonel dinlenme imkanları da sunmaktadır.

EN

 

Çeşmeköy, which has 2000 square meters of green space transformed into a big music platform,  has sufficient capacity and infrastructure for various festivals in the direction of preferences of its  guests. Çeşmeköy also provides optional rest facilities such as accommodation and camping.

Diğer opsiyonlarımız arasında ise çözüm ortağımız ‘’Logic Ses sistemleri’’  ile çalışmakta olup  ses -ışık,  görsel sahne v.b.  teknik donanım  ve  tüm sahne performanslarında gerekli teknik ekipman ve destekle  tercihe bağlı olarak müziksel ve diğer faaliyetlerde de ihtiyaç duyulan desteği sağlamaktadır.

2000 metrekare açık ve 120 metrekare kapalı alana sahip Çeşmeköyde gerçekleştirmeyi düşündüğünüz müzik faaliyetleri için, yıl boyu kiralama seçenekleri mevcut  olup;  tesisimizde imkan olarak sunduğumuz (konaklama, restoran vb.) opsiyonlarıda kendinize ve ekibinize fayda sağlayacak şekilde değerlendirebilirsiniz.

 

EN 

Among our other options, our solution partner works with '' Logic Sound systems '' and can provide audio-visual, visual scene, and the necessary technical equipment and support for all stage performances, as well as musical and other activities, depending on preference.

Çeşmeköy, which has 2000 square meters of open and 120 square meters of closed area, offers year- round rental options for music activities that you consider to be performed. You can evaluate yourself and your team for the options we offer in our facility.

Alışıla gelmiş kiralama biçimlerinin yanı sıra farklı çözüm/ fikir/proje ve ortaklık tekliflerini de değerlendirmeye açık olduğumuzu bildirir, gerçekleştirmeyi düşündüğünüz projelerinizi yakından dinlemek isteriz. 

Etkinliğinize uygun tarihleri öğrenmek için (doluluk ve uygunluk durumu ele alınarak) bize mevcut olan iletişim kanallarından ulaşabilir veya yaz sezonu boyunca rotanızı Çeşmeköy'e çevirip keyifli bir gezintiyle alanımızı keşfe çıkarak + sorumlu danışmanlarımız ile

tanışıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

EN

Besides the usual hiring formats, we would like to hear your projects closely to evaluate different solutions / ideas / projects and partnership offerings.

In order to find out the dates that are appropriate for you(to avoid fullness and suitability issues) you can contact us through the available channels or you can visit Çeşmeköy during the summer season and explore the area with a pleasant tour of the route and meet our responsible consultants for detailed information.

Çeşmeköy'de Sahne almış değerli isimler;

Flört

Yeni Türkü

Bülent Ortaçgil

Jehan Barbur

Mirkelam

Yüzyüzeyken Konuşuruz

Birsen Tezer
 

Sattas

Çözüm Ortaklarımız

_DSF6237
_DSF6335
_DSF5830
_DSF3707
IMG_3434
21768623_1936018320000252_856313467471483184_o
21992825_1936018286666922_5097929899391220219_o
IMG_3436
IMG_3438
new-buttons-07.png
new-buttons-08.png

​Gerçekleşecek etkinlikler ve detayları için, web sitemizi ve diğer sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!

Do not forget to keep track of all upcoming events to take place on our website and social media accounts!