Yemeği Yeme Arkadaşları

TASTE THE NATURE

Restoran

 

“Taste the nature” / ‘’Doğayı tadımla’’ inancıyla yola çıkan Çeşmeköy, konuklarına sunduğu menüsüyle doğada sıcak buluşmalara ve keyifli zamanlara ev sahipliği yapıyor. Mevsimin taze ürünleriyle hazırlanan ve bildiğiniz lezzetlerde fark yaratan restoranımız Çeşmeköy sınırları içerisinde gerçekleşen tüm etkinlik/organizasyon ve akşam yemeği buluşmaları için hizmet vermektedir.

Restaurant

 

Çeşmeköy, which has the belief of “Taste the nature”, hosts warm gatherings and pleasant moments in the nature with the menu that it offers to its guests. We offer our services to any events/organizations inside the borders of Çeşmeköy with food that is prepared with the season’s most fresh products and we create difference in the diverse tastes that you know!

34400263_2050698035198946_42397973072115
Şarap bardakları

2016 yılında başlayan yolculuğumuzdan bu yana, 100 kişilik açık alana sahip restoranıyla, doğa içinde bol oksijenli sabah kahvaltılarından en keyifli hafta sonu yemeklerine, ara saatlerdeki atıştırmalık lezzetlerden dünya mutfaklarından seçip özenle hazırladığımız birçok akşam yemeğine kadar, tüm konuklarımızı günün her saatinde restoranlarımızda ağırlayarak, doğa içinde samimi ve sıcak bir ev ortamı sunmaya devam ediyoruz. Çeşmeköy, aynı zamanda zengin şarap seçenekleri, farklı kokteylleri, en iyi yerli ve yabancı içkilerden derlediği menüsü ile de dikkat çekiyor.

We host our guests in any time of the day in our restaurant, and we continue to offer a cozy home environment inside the nature with the 100 people capacity restaurant, with breakfasts inside nature with rich amount of oxygen, to the most joyful weekend dinings with the delicious snacks, to the dinners that we have chosen from the world cuisine from the beginning of our journey which started at 2016 and continues today,. Çeşmeköy also stands out with its rich wine options, different cocktails, and the best of native and foreign brands of drinks inside its menu.

DSC_0032.JPG

Türkiye'nin yöresel yemeklerini modern yorumlarla hazırlayan gurme şefimiz ve mutfak ekibiyle dünya mutfağının birçok seçkin lezzetlerini misafirlerimize sunuyoruz. Güncellenen menümüz ile restoranımızda lezzet standartlarını yükseltmek ve konuklarımıza hep daha iyi bir hizmet için yol arayışımız, açıldığımız günden bu yana sürmektedir.

We offer a modern interpretation of Turkey's regional dishes with our gourmet chef and our experienced kitchen team, and we offer a wide range of delicacies of the world cuisine to our guests. We continue to look for ways to improve the standards of taste in our restaurant and to offer our guests a better service with our updated menu.

Çeşmeköy Restoran'da, sağlıklı ve organik beslenme konusundaki prensiplerimiz, ‘’topraktan sofraya’’ olarak benimsediğimiz felsefemiz gereği, tercihimiz işlenmemiş gıdadan yana olup, mutfağımızda kullandığımız mahsullerin çoğu, topraklarımızda yetişen kendi mahsullerimizdendir. Taze malzemelerle hazırladığımız hafif sebze tabaklarımızı, yeni eklenen tostlarımızı, gurme burgerlerimizi ve çeşitli kahvaltı alternatiflerimizi deneyimleyebileceğiniz Slow-Food yemeklerimizi beğeninize sunuyoruz.

Our principles on healthy and organic nutrition is “soil to the table”, which is our adopted philosophy here in Çeşmeköy Restaurant. Our preference is towards unprocessed food, and most of the crops we use in our kitchen are our own crops that grow in our soil. We hope you’ll enjoy our slow-food meals with our fresh ingredients, our fresh vegetable dishes, our newly added toasted and gourmet burgers, our varied breakfast alternatives and our dining experience.

orjinal-5401_edited.jpg

Ayrıca, restoranımızda "Vegan" ve "Ayur Veda" gibi çeşitli beslenme diyetlerine hakim şeflerimizle, kendinize özel tercih ve diyetlerinize uygun olarak menülerinizi hazırlatabilirsiniz.

Doğa içinde huzurlu ve keyifli bir atmosferde vakit geçirirken, yemek saatlerinize alternatif bir soluk getiren Çeşmeköy, seçtiği kaliteli ve neşeli müziklerle zamanınızı dolu dolu yaşatmaya ve herkesin buluşma noktası olmaya devam ediyor.

Also, the chefs in our restaurant has a full knowledge of vegan and Ayur Veda menus, and can prepare you your own specialized diet.

While you are spending time in a peaceful and pleasant atmosphere in the nature, Çeşmeköy brings an alternative experience to your meal hours, and continues to be live with the quality and cheerful music that is chosen according to the atmosphere and to be the meeting point of everyone.

orjinal-5430_edited.jpg

Planladığınız etkinlikler ve buluşmalar için, bize var olan iletişim kanallarımızı kullanarak ulaşabilir, uygun tarihler ve rezervasyon imkanlarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Çeşmeköy’ün her daim ziyaretlere açık olduğunu hatırlatır, sizi köyümüzde misafir etmekten mutluluk duyarız!

Rezervasyon için 0537 432 35 58

For your planned activities and meetings, you can contact us by using our existing communication channels, in which you can get information about suitable dates and booking.
 

Çeşmeköy is always open for visit, and we are happy to welcome you in our holiday village!

Call us; +0(90) 537 432 35 58

neler8.jpg
dukkan.jpg
 
Gun Boyunca.jpg