top of page
Yemeği Yeme Arkadaşları

TASTE THE NATURE

RESTORAN

 

“Taste the nature” / ‘’Doğayı tadımla’’ inancıyla yola çıkan Çeşmeköy, konuklarına sunduğu menüsüyle doğada sıcak buluşmalara ve keyifli zamanlara ev sahipliği yapıyor. Mevsimin taze ürünleriyle hazırlanan ve bildiğiniz lezzetlerde fark yaratan restoranımız Çeşmeköy sınırları içerisinde gerçekleşen tüm etkinlik/organizasyon ve akşam yemeği buluşmaları için hizmet vermektedir.

34400263_2050698035198946_42397973072115
2022-04-29_145715.jpg

2016 yılında başlayan yolculuğumuzdan bu yana, 100 kişilik açık alana sahip restoranıyla, doğa içinde bol oksijenli sabah kahvaltılarından en keyifli hafta sonu yemeklerine, ara saatlerdeki atıştırmalık lezzetlerden dünya mutfaklarından seçip özenle hazırladığımız birçok akşam yemeğine kadar, tüm konuklarımızı günün her saatinde restoranlarımızda ağırlayarak, doğa içinde samimi ve sıcak bir ev ortamı sunmaya devam ediyoruz. Çeşmeköy, aynı zamanda zengin şarap seçenekleri, farklı kokteylleri, en iyi yerli ve yabancı içkilerden derlediği menüsü ile de dikkat çekiyor.

DSC_0032.JPG

Türkiye'nin yöresel yemeklerini modern yorumlarla hazırlayan gurme şefimiz ve mutfak ekibiyle dünya mutfağının birçok seçkin lezzetlerini misafirlerimize sunuyoruz. Güncellenen menümüz ile restoranımızda lezzet standartlarını yükseltmek ve konuklarımıza hep daha iyi bir hizmet için yol arayışımız, açıldığımız günden bu yana sürmektedir.

Çeşmeköy Restoran'da, sağlıklı ve organik beslenme konusundaki prensiplerimiz, ‘’topraktan sofraya’’ olarak benimsediğimiz felsefemiz gereği, tercihimiz işlenmemiş gıdadan yana olup, mutfağımızda kullandığımız mahsullerin çoğu, topraklarımızda yetişen kendi mahsullerimizdendir. Taze malzemelerle hazırladığımız hafif sebze tabaklarımızı, yeni eklenen tostlarımızı, gurme burgerlerimizi ve çeşitli kahvaltı alternatiflerimizi deneyimleyebileceğiniz Slow-Food yemeklerimizi beğeninize sunuyoruz.

orjinal-5401_edited.jpg
orjinal-5430_edited.jpg

Ayrıca, restoranımızda "Vegan" ve "Ayur Veda" gibi çeşitli beslenme diyetlerine hakim şeflerimizle, kendinize özel tercih ve diyetlerinize uygun olarak menülerinizi hazırlatabilirsiniz.

Doğa içinde huzurlu ve keyifli bir atmosferde vakit geçirirken, yemek saatlerinize alternatif bir soluk getiren Çeşmeköy, seçtiği kaliteli ve neşeli müziklerle zamanınızı dolu dolu yaşatmaya ve herkesin buluşma noktası olmaya devam ediyor.

Planladığınız etkinlikler ve buluşmalar için, bize var olan iletişim kanallarımızı kullanarak ulaşabilir, uygun tarihler ve rezervasyon imkanlarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Çeşmeköy’ün her daim ziyaretlere açık olduğunu hatırlatır, sizi köyümüzde misafir etmekten mutluluk duyarız!

Restoran menüsünü görmek için tıklayınız;

Rezervasyon için 0537 432 35 58

neler8.jpg
dukkan.jpg
bottom of page