top of page
Bayram'da Çeşmeköy Yoga ve Meditasyon Kampı 15-19 Haziran 2024
Bayram'da Çeşmeköy Yoga ve Meditasyon Kampı 15-19 Haziran 2024

Bayram'da Çeşmeköy Yoga ve Meditasyon Kampı 15-19 Haziran 2024

Workshopix ile bayramınızı aktif ve dinamik geçirin.

Saat ve Yer

15 Jun 2024, 10:00 – 19 Jun 2024, 15:30

Çeşme, Çakabey, Çeşme/İzmir, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Kamp Programı:

Sabahları erken saatte Özkan ile  meditasyon ve nefes çalışmaları yapacağız, Sonrasında güne başlangıç  için biraz daha hareketlendiğimiz yoga seansı olacak .

Akşamları  Burcu ile günün yorgunluğunu atmak üzere yin yoga dersimiz olacak.  Ağaçların altında günün yorgunluğunu atacağız. Gün içerisinde ve  akşamları çeşitli farkındalık çalışmaları ve hareketli meditasyonlar  olacak. Genellikle kamplarımızda kendini keşif ve farkındalığı arttıran  çalışmalar yapıyoruz.

Kampa katılım için herhangi bir yoga veya  meditasyon deneyiminiz olması gerekmiyor. Kampta temelleri öğretecek  şekilde sizi yönlendiriyor olacağız. Bir çok katılımcı kamp sonrasında  düzenli meditasyon veya yoga pratiğini devam ettiriyor ve bu bizi çok  mutlu ediyor :)

Yoga, etkinlik ve yemek alanları bahçede, açık alanda  yer alıyor. Yoga yapacağımız alanlar oldukça geniş. Çimlerin üzerinde  açık alan ve ağaçların altında ahşap platform olmak üzere 2 farklı alan  mevcut. Kalabalığa girmekten çekinirseniz, Çim alandaki  derslere,dilediğiniz mesafeden katılabilirsiniz. Yemek alanları yine  açık alanda. Açık büfe yapılmayacak. Yemeklerde, Çeşmeköy'ün her zamanki  özenli ve lezzetli sunumları geçerli :)

Share this event

bottom of page