top of page
Yoga, Nefes ve Farkındalık Kampı  30 Kasım - 03 Aralık 2023
Yoga, Nefes ve Farkındalık Kampı  30 Kasım - 03 Aralık 2023

Yoga, Nefes ve Farkındalık Kampı 30 Kasım - 03 Aralık 2023

Aysun Cengiz Aşcı ile Çeşmeköy’de Kendini Keşfetme Yolculuğu Yoga ,Nefes ve Farkındalık Kampı

Saat ve Yer

30 Nov 2023, 19:00 – 03 Dec 2023, 19:00

Çeşme, Çakabey, Çeşme/İzmir, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Şehrin gürültüsünden uzaklaşıp,çam  ormanlarının arasında,zihinsel ve fiziksel olarak yüklerimizden kurtulup  iyi hissetmek,doğru nefes almayı tekniklerini çalışarak nefesimizle ve  bedenimizle yeniden bağ kurmak, zihninizi  sakinleştirmek,dinlenmek,eğlenmek,yeni dostluklar kurmak,çam ağaçlarının  arasında doğa ile bir olduğumuzu hatırlayıp nefes almak için  Çeşmeköy’de muhteşem bir yolculuğa çıkıyoruz.

Güne her bedene, her yaşa uygun  canlandırıcı ve güçlendirici Yoga pratikleri ile bedenimizi  canlandırıp enerjimizi artırarak başlayıp,meditasyon ve nefes teknikleri  ile yaşam enerjimize alan açacağız.

Akşam üzeri saatlerinde,daha yumuşak, dinlendirici,şifalandırıcı Yin Yoga ve Yoga Terapi dersleri ile bedenimizi keşfe çıkacağız.

Günlük rutinlerin öneminden,  Farkındalıkla Yaşamak üzerine sohbetlere,sağlıklı bir beden için nefes  teknikleri ve dingin bir zihin için meditasyon uygulamalarına kadar 4  gün boyunca yaşam boyu kullanabileceğiniz kadim bilgilere sahip  olacaksınız.

Kimler Katılabilir?

Halihazırda yoga pratiği olan veya yogayı  merak eden, yogaya Çeşmeköy’de dolu dolu bir tecrübeyle başlamak  isteyen herkesin katılabileceği şekilde planladığımız bu kampa seni de  bekliyorum. Kamp her seviyeden katılımcıya açıktır.

Share this event

bottom of page