top of page
Çeşmeköy'de 'Kalbin Canlansın' Yoga Tatili 27-30 Temmuz 2023
Çeşmeköy'de 'Kalbin Canlansın' Yoga Tatili 27-30 Temmuz 2023

Çeşmeköy'de 'Kalbin Canlansın' Yoga Tatili 27-30 Temmuz 2023

Çeşmeköy'de yaza kalbimizdeki ateşi canlandırarak, birbirimizle, doğayla olan bağlantımızı destekleyerek merhaba demeye, birlikte olmaya davetlisiniz!

Saat ve Yer

27 Tem 2023 19:00 – 30 Tem 2023 19:00

Çeşme, Çakabey, Çeşme/İzmir, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Yaz mevsimi, ateş elementinin dönemi.  Ateş elementi kalbi yönetir. Çeşmeköy'de yaza kalbimizdeki ateşi  canlandırarak, birbirimizle, doğayla olan bağlantımızı destekleyerek  merhaba demeye, birlikte olmaya davetlisiniz!

Çeşme'nin hem merkezinde hem de  ormanlık alanının içinde yer alan Çeşmeköy, boyalık plajına 900 metre  uzaklıkta. Dileyenler boş zamanlarında Alaçatı'ya veya Çeşme plajlarına  gidebileceği gibi, çam ağaçları altında gürültüden uzak zaman  geçirebilir.

Sabahları dinamik, enerjetik ve tüm  bedene temas eden yoga akışları güne taze ve canlı bir başlangıç  yapmanızı sağlayacak. Yaz mevsiminin ateşini sabah pratiklerimizle  canlandıracağız; cesur, yaratıcı ve şimdiye davet eden..

Akşamüstleri yapacağımız, özellikle  fasya üzerinde etkili olan yumuşak akışlar ile dokuların onarılmasına  destek olurken, bizi dinlendirecek ve dinginleştirecek.

Kamp programında sabah ve akşamları  yoga ve meditasyon seansları olacak. Öğlenleri serbest zamanda  dileyenler deniz kenarında zaman geçirebilir, dileyenler Çeşmeköy'ün  bahçesinde bir ağaç altında dinlenebilir, dileyenler kafede sohbet  edebilir, bar kısmında keyifli zaman geçirebilir. Akşamları Çam  ağaçlarının altında yapacağımız ders sonrasında Çeşmeköy'ün lezzetli  vejetaryen yemekleri bizleri bekler.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page