top of page
_MG_5880.jpg
TASTE THE NATURE

MUTFAK

IMG_8514.PNG

2016 yılında Taste the nature” / ‘’Doğayı tadımla’’ mottosuyla yola çıktığımızdan bu yana, 100 kişilik açık alana sahip restoranıyla, doğa içinde bol oksijenli sabah kahvaltılarından en keyifli hafta sonu yemeklerine, ara saatlerdeki atıştırmalık lezzetlerden dünya mutfaklarından seçip özenle hazırladığımız birçok akşam yemeğine kadar, tüm konuklarımızı günün her saatinde restoranlarımızda ağırlayarak, doğa içinde samimi ve sıcak bir ev ortamı sunmaya devam ediyoruz.

2022-04-29_145715.jpg

“Topraktan Sofraya” prensibiyle sıklıkla kendi tarlamızdan ve yerel üreticilerden temin ettiğimiz taze malzemeler etrafında şekillenen Çeşmeköy mutfağı, aynı zamanda “vegan” ya da “Ayur Veda” gibi özel beslenme diyetlerine de hakim şeflerimizin ellerinde sizlere ve tercihlerinize uygun olarak şekilleniyor.


Çeşmeköy, aynı zamanda imza kokteylleri, taptaze detoks içecekleri, özenle seçilmiş bitki çayları, mis kokulu kahveleri ve yemek eşlikçisi şarap seçkisi ile de dikkat çekiyor.

1.jpg

Kahvaltı, öğlen ve akşam yemekleri ile grup buluşmaları ve etkinlikler için restoran ve menülerimiz ile ilgili bilgi ve rezervasyon:

0537 432 35 58

IMG_8511.png
IMG_8521.png
bottom of page