top of page
Özge Küçükkaya ile Çakralar ve Yoga Kampı 27-30 Temmuz 2023
Özge Küçükkaya ile Çakralar ve Yoga Kampı 27-30 Temmuz 2023

Özge Küçükkaya ile Çakralar ve Yoga Kampı 27-30 Temmuz 2023

Yoga pratikleri ile çakraların bedenimizde,zihnimizde ve nefesimizde ki duyumlarını ve hislerini araştıracağımız bu kamp boyunca; tüm çakra sistemini inceleyeceğimiz bir yolculuğa çıkıyoruz.

Saat ve Yer

27 Tem 2023 19:00 – 30 Tem 2023 19:00

Çeşme, Çakabey, Çeşme/İzmir, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Her bir çakrayı asana,nefes ve meditasyon pratiklerinde incelerken içselleştirmek için kapı açacağız.Gün içinde Çeşmeköy’ün  enfes doğasının ve leziz yemeklerinin tadını çıkarıp,akşam üstü yoga  pratikleri ve felsefe dersleri ile günün tatlı yorgunluğunu üzerimizden  atarak yüklerimizden arınacağız.Her şeye kısa bir ara verip kendinle  iletişim kurmak için bir yol açmaya ne dersin? 

Sen de Çeşmeköy’ün en güzel zamanlarında,şehrin gürültüsünden uzaklaşıp bu deneyimi yaşamak istersen bu kampta buluşalım. Kampımız her  seviyeden ve tecrübeden katılımcıya uygundur.Yoga kamplarımızda  sunduğum pratikler,pek çok kişinin sonrasında da düzenli yoga pratiği  oluşturmasına araç oluyor.Kampa tek kişi kayıt olmanız durumunda sizinle  benzer niyetlerle bu kampa katılmış bir arkadaşla  eşlenebiliyorsunuz.Buradan güzel arkadaşlıklar da doğuyor.

İçerik:  Yoga,etkinlik ve yemek alanları bahçede,açık alanda yer alıyor.Yoga  yapacağımız alanlar oldukça geniş ve ferah.Çimlerin üzerinde açık alan  ve ağaçların altında ahşap platform olmak üzere 2 farklı alan  mevcut.Yemek alanları yine açık alanda.Açık büfe  yapılmayacak.Yemeklerde,Çeşmeköy'ün her zamanki özenli ve lezzetli  sunumlarını deneyimleyeceğiz.

Kampımız her seviyeye  uygundur.Başlangıç seviyesi de olsanız kampa kayıt olabilirsiniz.Tüm  yoga dersleri her seviyeye uygun alternatifler sunarak paylaşacağız.Yoga  kamplarımızda sunduğum pratikler,pek çok kişinin sonrasında da düzenli  yoga pratiği oluşturmasına araç oluyor.Kampa tek kişi kayıt olmanız  durumunda sizinle benzer niyetlerle bu kampa katılmış bir arkadaşla  eşlenebiliyorsunuz. Buradan güzel arkadaşlıklar da doğuyor.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page